Produkt Detaljer
Mærkninger
🇪🇺 Europæisk ejerskab
| Oprindelse | Ukraine |
Allergener
Gluten
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 150 kJ (35 kcal) |
| Fedt | 3,9 g |
| Kulhydrat | 6,7 g |
| heraf sukkerarter | 1,7 g |
| Protein | 9,2 g |
| Kostfibre | 6,7 g |
| Salt | 6,5 g |
Beskrivelse
7 Morg Crispy Puffs morgenkorn, 500 g.
Priser i dag (4 butikker)
-
BilkaToGo Sidst set i dag28,00 kr500 g 56,00 kr/kg -
Føtex Sidst set i dag29,95 kr500 g 59,90 kr/kg -
Meny Sidst set i dag29,95 kr500 g 59,90 kr/kg -
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag29,95 kr500 g 59,90 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris