Yoghurtboller
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret
| Oprindelse | Danmark |
Allergener
GlutenMælk
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 120 kJ (29 kcal) |
| Fedt | 4,1 g |
| Kulhydrat | 51 g |
| heraf sukkerarter | 6,5 g |
| Protein | 9,2 g |
| Kostfibre | 2,4 g |
| Salt | 9,6 g |
Beskrivelse
Yoghurtboller. 8 stk, 490 g.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag16,95 kr490 g 34,59 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Yoghurtboller 490 g
Yoghurtboller (490 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 16,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Yoghurtboller eller udforske flere Brød & kager .