Whiskas Vådfoder i sovs Kylling

Whiskas Vådfoder i sovs Kylling
1.02 g

Dyremad›Katte

64,95 kr– 67,95 kr

Billigste pris 64,95 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 5 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Whiskas vådfoder i sovs med kylling, kalkun og fjerkræ, 1020 g. Kattefoder.

Priser i dag (5 butikker)

  • SparSidst set i går
    64,95 kr
    1.02 g63676,47 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i går
    67,95 kr
    1,0 kg66,62 kr/kg
  • FøtexSidst set i går
    67,95 kr
    1.02 g66617,65 kr/kg
  • MenySidst set i går
    67,95 kr
    1.02 g66617,65 kr/kg
  • BilkaSidst set i går
    67,95 kr
    1.02 g66617,65 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

40 kr50 kr60 kr70 kr31. aug6. sep12. sep17. sep23. sep29. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Whiskas Vådfoder i sovs Kylling 1.02 g

Whiskas Vådfoder i sovs Kylling fra Whiskas (1.02 g) sammenlignes på tværs af 5 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 64,95 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Bilka til 67,95 kr — en forskel på 5%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Whiskas Vådfoder i sovs Kylling eller udforske flere Dyremad.