Whirl Domination IPA 6,2%

Whirl Domination IPA 6,2%
330 ml

Drikkevarerݯl

26,95 kr

Billigste pris 26,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Whirl Domination IPA med 6,2% alkohol i 33 cl flaske. Amerikansk ølstil.

Priser i dag (3 butikker)

  • Meny5 for 100,00 kr · 20,00 kr/stk · spar 34,75 krSidst set i dag
    26,95 kr
    330 ml81,67 kr/l
  • SparSidst set i dag
    26,95 kr
    330 ml81,67 kr/l
  • Min Købmand5 for 110,00 kr · 22,00 kr/stk · spar 24,75 krSidst set i dag
    26,95 kr
    330 ml81,67 kr/l

Prishistorik (30 dage)

27 kr27 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Whirl Domination IPA 6,2% 330 ml

Whirl Domination IPA 6,2% (330 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 26,95 kr hos Meny.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Whirl Domination IPA 6,2% eller udforske flere Drikkevarer.