Wasa Knækbrød med chia og havsalt

Wasa Knækbrød med chia og havsalt
270 g

Brød & kager›Kiks & knækbrød›Knækbrød

26,00 kr– 31,21 kr

Billigste pris 26,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskabNøglehulsmærketFuldkornsmærket

Næringsindhold pr. 100 g

Energi1472 kJ (350 kcal)
Fedt4 g
heraf mættet fedt0,5 g
Kulhydrat58 g
heraf sukkerarter0,5 g
Protein10 g
Kostfibre21 g
Salt1,2 g

Beskrivelse

Wasa knækbrød med chia og havsalt. 270 gram.

Priser i dag (4 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    26,00 kr
    270 g96,30 kr/kg
  • SparSidst set i dag
    30,95 kr
    270 g114,63 kr/kg
  • MenySidst set i dag
    31,21 kr
    270 g115,59 kr/kg
  • Tidligere priser
  • Rema 1000Sidst set 3 dage siden
    20,00 kr
    270 g74,07 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

20 kr25 kr30 kr35 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Wasa Knækbrød med chia og havsalt 270 g

Wasa Knækbrød med chia og havsalt fra Wasa (270 g) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 26,00 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Meny til 31,21 kr — en forskel på 20%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Wasa Knækbrød med chia og havsalt eller udforske flere Brød & kager.