Wasa Grove kiks m. paprika

Wasa Grove kiks m. paprika
150 g

Brød & kager›Kiks & knækbrød

26,00 kr– 29,50 kr

Billigste pris 26,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 5 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab
OprindelseItalien

Allergener

ÆgGlutenMælkSennepNødder

Næringsindhold pr. 100 g

Energi1841 kJ (438 kcal)
Fedt13 g
heraf mættet fedt1,2 g
Kulhydrat70 g
heraf sukkerarter9,5 g
Protein7,2 g
Kostfibre6 g
Salt2 g

Beskrivelse

Wasa grove kiks med paprika smag, 150 g. Knastrige fuldkorn crackere.

Priser i dag (5 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    26,00 kr
    150 g173,33 kr/kg
  • MenySidst set i dag
    27,95 kr
    150 g186,33 kr/kg
  • SparSidst set i dag
    27,95 kr
    150 g186,33 kr/kg
  • Nemlig(AI-matchet produkt)2 for 50,00 kr · 25,00 kr/stk · spar 9,00 krSidst set i dag
    29,50 kr
    150 g196,67 kr/kg
  • Tidligere priser
  • Rema 1000Sidst set 3 dage siden
    20,00 kr
    150 g133,33 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

20 kr22 kr24 kr26 kr28 kr30 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Wasa Grove kiks m. paprika 150 g

Wasa Grove kiks m. paprika fra Wasa (150 g) sammenlignes på tværs af 5 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 26,00 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Nemlig til 29,50 kr — en forskel på 13%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Wasa Grove kiks m. paprika eller udforske flere Brød & kager.