Vitamin Well Zero Lemon

Vitamin Well Zero Lemon
500 ml

Drikkevarer›Energidrikke & sportsdrikke

14,95 kr– 22,25 kr

Billigste pris 14,95 kr hos Min Købmand — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab🍬Sukkerfri
OprindelseHolland

Næringsindhold pr. 100 g

Energi5 kJ (1 kcal)
Fedt0 g
heraf mættet fedt0 g
Kulhydrat1,4 g
heraf sukkerarter0 g
Protein0 g
Kostfibre0 g
Salt0,01 g

Beskrivelse

Vitamin Well Zero Lemon sukkerfri sportsdrik, 500 ml. Erstatningsdrik med citronsmasg.

Priser i dag (4 butikker)

  • Min KøbmandSidst set i går
    14,95 kr
    500 ml29,90 kr/l
  • SparSidst set i går
    16,95 kr
    500 ml33,90 kr/l
  • MenySidst set i går
    17,95 kr
    500 ml35,90 kr/l
  • Nemlig(AI-matchet produkt)5 for 85,00 kr · 17,00 kr/stk · spar 26,25 krSidst set i går
    22,25 kr
    500 ml44,50 kr/l

Prishistorik (30 dage)

14 kr16 kr18 kr20 kr22 kr24 kr1. sep7. sep13. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Vitamin Well Zero Lemon 500 ml

Vitamin Well Zero Lemon fra Vitamin Well (500 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 14,95 kr hos Min Købmand , mens prisen er højest hos Nemlig til 22,25 kr — en forskel på 49%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Vitamin Well Zero Lemon eller udforske flere Drikkevarer.