Van Gils Strictly No. 1 Deospray

Van Gils Strictly No. 1 Deospray
150 ml

Personlig pleje›Kropspleje

85,00 kr– 89,00 kr

Billigste pris 85,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Van Gils Strictly No. 1 deospray à 150 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    85,00 kr
    150 ml566,67 kr/l
  • BilkaTilbud slutter d. 8. oktoberSidst set i dag
    85,00 kr
    150 ml566,67 kr/l
  • FøtexTilbud slutter d. 8. oktoberSidst set i dag
    89,00 kr
    150 ml593,33 kr/l

Prishistorik (30 dage)

85 kr90 kr95 kr100 kr3. sep9. sep15. sep21. sep27. sep3. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Van Gils Strictly No. 1 Deospray 150 ml

Van Gils Strictly No. 1 Deospray fra Van Gils (150 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 85,00 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Føtex til 89,00 kr — en forskel på 5%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Van Gils Strictly No. 1 Deospray eller udforske flere Personlig pleje.