Van Gils Deostick

Van Gils Deostick
75 ml

Personlig pleje›Toiletartikler

85,00 kr– 89,00 kr

Billigste pris 85,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Van Gils deodorant stick, 75 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    85,00 kr
    75 ml1133,33 kr/l
  • BilkaTilbud slutter d. 8. oktoberSidst set i dag
    85,00 kr
    75 ml1133,33 kr/l
  • FøtexTilbud slutter d. 8. oktoberSidst set i dag
    89,00 kr
    75 ml1186,67 kr/l

Prishistorik (30 dage)

50 kr60 kr70 kr80 kr90 kr100 kr3. sep9. sep15. sep21. sep27. sep3. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Van Gils Deostick 75 ml

Van Gils Deostick fra Van Gils (75 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 85,00 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Føtex til 89,00 kr — en forskel på 5%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Van Gils Deostick eller udforske flere Personlig pleje.