Van Gils Classic Eau de Toilette

Van Gils Classic Eau de Toilette
30 ml

Personlig pleje›Toiletartikler

210,00 kr– 249,00 kr

Billigste pris 210,00 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Van Gils Classic Eau de Toilette, 30 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexTilbud slutter d. 8. oktoberSidst set i dag
    210,00 kr
    30 ml7000,00 kr/l
  • BilkaToGoSidst set i dag
    249,00 kr
    30 ml8300,00 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    249,00 kr
    30 ml8300,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

180 kr200 kr220 kr240 kr260 kr280 kr3. sep9. sep15. sep21. sep27. sep3. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Van Gils Classic Eau de Toilette 30 ml

Van Gils Classic Eau de Toilette fra Van Gils (30 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 210,00 kr hos Føtex , mens prisen er højest hos Bilka til 249,00 kr — en forskel på 19%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Van Gils Classic Eau de Toilette eller udforske flere Personlig pleje.