Valsemøllen Pandekager

Valsemøllen Pandekager
300 g

Mejeri & køl›Fersk dej & pandekager

15,00 kr– 26,95 kr

Billigste pris 15,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Energi1467 kJ (350 kcal)
Fedt1,8 g
heraf mættet fedt0,5 g
Kulhydrat71 g
heraf sukkerarter4 g
Protein9,7 g
Kostfibre3,1 g
Salt0,05 g

Beskrivelse

Valsemøllen pandekager, 300 g.

Priser i dag (4 butikker)

  • BilkaToGoTilbud slutter d. 31. oktoberSidst set i dag
    15,00 kr
    300 g50,00 kr/kg
  • Min KøbmandSidst set i dag
    25,95 kr
    300 g86,50 kr/kg
  • SparSidst set i dag
    26,50 kr
    300 g88,33 kr/kg
  • MenySidst set i dag
    26,95 kr
    300 g89,83 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

15 kr20 kr25 kr30 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Valsemøllen Pandekager 300 g

Valsemøllen Pandekager fra Valsemøllen (300 g) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 15,00 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Meny til 26,95 kr — en forskel på 80%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Valsemøllen Pandekager eller udforske flere Mejeri & køl.