Valsemøllen Hvedemel
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret
| Oprindelse | Danmark |
Allergener
Gluten
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 1439 kJ (344 kcal) |
| Fedt | 1,3 g |
| Kulhydrat | 68 g |
| heraf sukkerarter | 0,5 g |
| Protein | 12 g |
| Kostfibre | 4 g |
| Salt | 0,1 g |
Beskrivelse
Valsemøllen hvedemel til bagning og tilberedning. 1,7 kg pose.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag25,95 kr1,7 kg 15,26 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Valsemøllen Hvedemel 1,7 kg
Valsemøllen Hvedemel (1,7 kg) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 25,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Valsemøllen Hvedemel eller udforske flere Kolonial .