Valent Chorizo Extra
Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Spanien |
Allergener
Mælk
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 126 kJ (30 kcal) |
| Fedt | 2,1 g |
| Kulhydrat | 2,1 g |
| heraf sukkerarter | 1,8 g |
| Protein | 2,6 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 3,5 g |
Beskrivelse
Spansk chorizo extra fra Valent i 75 g pakke. Røget paprikabelægning.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag10,59 kr75 g 141,20 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Valent Chorizo Extra 75 g
Valent Chorizo Extra (75 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 10,59 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Valent Chorizo Extra eller udforske flere Mejeri & køl .