Urtekram Pastasauce øko. basilikum
Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Italien |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 15 kJ (4 kcal) |
| Fedt | 1,1 g |
| Kulhydrat | 4,1 g |
| heraf sukkerarter | 3,5 g |
| Protein | 1,1 g |
| Kostfibre | 2,5 g |
| Salt | 7,5 g |
Beskrivelse
Urtekram økologisk pastasauce med basilikum. 340 g.
Priser i dag (1 butik)
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Urtekram Pastasauce øko. basilikum 340 g
Urtekram Pastasauce øko. basilikum (340 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 20,76 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Urtekram Pastasauce øko. basilikum eller udforske flere Kolonial .