Urtekram Kokosolie koldpresset økologisk
Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 3700 kJ (900 kcal) |
| Fedt | 100 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
Urtekram økologisk koldpresset kokosolie i 220 ml glasflaskke. Naturlig kokosolie uden tilsætningsstoffer.
Priser i dag (3 butikker)
-
55,96 kr220 ml 254,36 kr/l -
Meny Sidst set i dag74,95 kr220 ml 340,68 kr/l -
Wolt Market Sidst set i dag75,50 kr220 ml 343,18 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Pris og sammenligning af Urtekram Kokosolie koldpresset økologisk 220 ml
Urtekram Kokosolie koldpresset økologisk (220 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 55,96 kr hos Nemlig , mens prisen er højest hos Wolt Market til 75,50 kr — en forskel på 35% .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Urtekram Kokosolie koldpresset økologisk eller udforske flere Kolonial .