Urtekram Kikærter økologisk
Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Spanien |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 50 kJ (12 kcal) |
| Fedt | 2,8 g |
| Kulhydrat | 1,5 g |
| heraf sukkerarter | 0,4 g |
| Protein | 6,1 g |
| Kostfibre | 5,2 g |
| Salt | 0,3 g |
Beskrivelse
Økologiske kikærter fra Urtekram. Dåse à 390 g.
Priser i dag (1 butik)
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Urtekram Kikærter økologisk 390 g
Urtekram Kikærter økologisk (390 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 13,56 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Urtekram Kikærter økologisk eller udforske flere Kolonial .