Urtekram Cashewnødder økologisk
Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Vietnam |
Allergener
Nødder
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 242 kJ (58 kcal) |
| Fedt | 45 g |
| Kulhydrat | 2,7 g |
| heraf sukkerarter | 5,9 g |
| Protein | 18 g |
| Kostfibre | 3,6 g |
| Salt | 0,3 g |
Beskrivelse
Økologiske usaltede cashewnødder fra Urtekram. 80 g.
Priser i dag (1 butik)
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Urtekram Cashewnødder økologisk 80 g
Urtekram Cashewnødder økologisk (80 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 26,20 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Urtekram Cashewnødder økologisk eller udforske flere Kolonial .