Tuborg TWIST Grapefrugt Alkoholfri

Tuborg TWIST Grapefrugt Alkoholfri
330 ml

Drikkevarer›Øl›Hvidtøl

4,00 kr– 9,00 kr

Billigste pris 4,00 kr hos Netto — sammenlignet på tværs af 5 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Energi130 kJ (31 kcal)
Fedt0 g
heraf mættet fedt0 g
Kulhydrat7,7 g
heraf sukkerarter5,1 g
Protein0,2 g
Salt0,01 g

Beskrivelse

Tuborg TWIST alkoholfri øl med grapefrugtsmag i 33 cl dåse.

Priser i dag (5 butikker)

  • NettoSidst set i dag
    4,00 kr
    330 ml12,12 kr/l
  • Rema 1000Tilbud slutter d. 2. oktoberSidst set i dag
    5,00 kr
    330 ml15,15 kr/l
  • SparSidst set i går
    7,95 kr
    330 ml24,09 kr/l
  • BilkaToGo6 for 30,00 kr · 5,00 kr/stk · spar 21,00 krSidst set i dag
    8,50 kr
    330 ml25,76 kr/l
  • MenySidst set i går
    9,00 kr
    33 ml272,73 kr/l

Prishistorik (30 dage)

4 kr5 kr6 kr7 kr8 kr9 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Tuborg TWIST Grapefrugt Alkoholfri 330 ml

Tuborg TWIST Grapefrugt Alkoholfri fra Tuborg (330 ml) sammenlignes på tværs af 5 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 4,00 kr hos Netto , mens prisen er højest hos Meny til 9,00 kr — en forskel på 125%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Tuborg TWIST Grapefrugt Alkoholfri eller udforske flere Drikkevarer.