Tuborg Twist citron

Tuborg Twist citron
330 ml

Drikkevarer›Øl›Hvidtøl

5,00 kr– 9,00 kr

Billigste pris 5,00 kr hos Rema 1000 — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Energi114 kJ (27 kcal)
Fedt0 g
heraf mættet fedt0 g
Kulhydrat6,4 g
heraf sukkerarter4,7 g
Protein0,5 g
Salt0 g

Beskrivelse

Tuborg TWIST øl med citronsmag i 330 ml dåse.

Priser i dag (4 butikker)

  • Rema 1000Tilbud slutter d. 2. oktoberSidst set i dag
    5,00 kr
    330 ml15,15 kr/l
  • SparSidst set i dag
    7,95 kr
    330 ml24,09 kr/l
  • BilkaToGo6 for 30,00 kr · 5,00 kr/stk · spar 21,00 krSidst set i dag
    8,50 kr
    330 ml25,76 kr/l
  • MenySidst set i dag
    9,00 kr
    33 ml272,73 kr/l

Prishistorik (30 dage)

5 kr6 kr7 kr8 kr9 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Tuborg Twist citron 330 ml

Tuborg Twist citron fra Tuborg (330 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 5,00 kr hos Rema 1000 , mens prisen er højest hos Meny til 9,00 kr — en forskel på 80%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Tuborg Twist citron eller udforske flere Drikkevarer.