Tuborg Squash Sport Sukkerfri

Tuborg Squash Sport Sukkerfri
330 ml

Drikkevarer›Sodavand

6,00 kr– 9,95 kr

Billigste pris 6,00 kr hos Netto — sammenlignet på tværs af 5 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab🍬Sukkerfri

Næringsindhold pr. 100 g

Energi9 kJ (2 kcal)
Fedt0 g
heraf mættet fedt0 g
Kulhydrat0 g
heraf sukkerarter0 g
Protein0 g
Salt0,04 g

Beskrivelse

Tuborg Squash Sport sukkerfri sportsdrik med citron- og limesmag, 330 ml.

Priser i dag (5 butikker)

  • NettoSidst set i dag
    6,00 kr
    330 ml18,18 kr/l
  • BilkaToGoSidst set i dag
    6,00 kr
    330 ml18,18 kr/l
  • MenySidst set i dag
    8,00 kr
    330 ml24,24 kr/l
  • SparSidst set i dag
    9,95 kr
    330 ml30,15 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    9,95 kr
    330 ml30,15 kr/l

Prishistorik (30 dage)

6 kr7 kr8 kr9 kr10 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Tuborg Squash Sport Sukkerfri 330 ml

Tuborg Squash Sport Sukkerfri fra Tuborg (330 ml) sammenlignes på tværs af 5 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 6,00 kr hos Netto , mens prisen er højest hos Min Købmand til 9,95 kr — en forskel på 66%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Tuborg Squash Sport Sukkerfri eller udforske flere Drikkevarer.