Tuborg Squash Sport SF

Produkt Detaljer
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 2 kcal |
| Fedt | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
Tuborg Squash Sport sukkerfri sportsdrik, 500 ml flaske.
Priser i dag (3 butikker)
Min KøbmandSidst set i dag17,00 kr500 ml34,00 kr/l
MenySidst set i dag18,00 kr500 ml36,00 kr/l
SparSidst set i dag18,95 kr500 ml37,90 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Tuborg Squash Sport SF 500 ml
Tuborg Squash Sport SF (500 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 17,00 kr hos Min Købmand , mens prisen er højest hos Spar til 18,95 kr — en forskel på 11%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Tuborg Squash Sport SF eller udforske flere Drikkevarer.