Tuborg Squash Fersken Sukkerfri

Tuborg Squash Fersken Sukkerfri
500 ml

Drikkevarer›Sodavand

18,95 kr– 19,95 kr

Billigste pris 18,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 5 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab🍬Sukkerfri

Næringsindhold pr. 100 g

Energi15 kJ (3 kcal)
Fedt0 g
heraf mættet fedt0 g
Kulhydrat0 g
heraf sukkerarter0 g
Protein0 g
Salt0,05 g

Beskrivelse

Tuborg læskedrik med fersken-, nektarin- og litchismag, sukkerfri. 500 ml.

Priser i dag (5 butikker)

  • MenySidst set i dag
    18,95 kr
    500 ml37,90 kr/l
  • SparSidst set i dag
    18,95 kr
    500 ml37,90 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    18,95 kr
    500 ml37,90 kr/l
  • NettoSidst set i dag
    19,00 kr
    500 ml38,00 kr/l
  • BilkaToGo2 for 30,00 kr · 15,00 kr/stk · spar 9,90 krSidst set i dag
    19,95 kr
    500 ml39,90 kr/l

Prishistorik (30 dage)

18 kr19 kr19 kr20 kr20 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Tuborg Squash Fersken Sukkerfri 500 ml

Tuborg Squash Fersken Sukkerfri fra Tuborg (500 ml) sammenlignes på tværs af 5 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 18,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos BilkaToGo til 19,95 kr — en forskel på 5%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Tuborg Squash Fersken Sukkerfri eller udforske flere Drikkevarer.