Tuborg Grøn kasse

Produkt Detaljer
Næringsindhold pr. 100 g
Beskrivelse
Tuborg Grøn øl, 33 cl, 30 stk i kasse.
Priser i dag (3 butikker)
MenySidst set i dag120,00 kr330 ml363,64 kr/l
SparSidst set i dag129,95 kr330 ml393,79 kr/l
Min KøbmandSidst set i dag139,95 kr330 ml424,09 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Tuborg Grøn kasse 330 ml
Tuborg Grøn kasse (330 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 120,00 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 139,95 kr — en forskel på 17%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Tuborg Grøn kasse eller udforske flere Drikkevarer.


