Trolli Halloween Mix

Trolli Halloween Mix
360 g

Slik & snacks›Slik

45,00 kr– 79,95 kr

Billigste pris 45,00 kr hos Rema 1000 — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Energi1382 kJ (333 kcal)
Fedt0,1 g
Kulhydrat76 g
heraf sukkerarter48 g
Protein5,1 g

Scoring

NOVA-gruppe4 – Ultraforarbejdet

Beskrivelse

Trolli Halloween Mix blandede gummibamser i 360 gram pose.

Priser i dag (3 butikker)

  • Rema 1000Tilbud slutter d. 2. oktoberSidst set i dag
    45,00 kr
    360 g125,00 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i dag
    69,00 kr
    360 g191,67 kr/kg
  • Wolt MarketSidst set i dag
    79,95 kr
    360 g222,08 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

40 kr50 kr60 kr70 kr80 kr18. sep20. sep22. sep25. sep27. sep29. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Trolli Halloween Mix 360 g

Trolli Halloween Mix fra Trolli (360 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 45,00 kr hos Rema 1000 , mens prisen er højest hos Wolt Market til 79,95 kr — en forskel på 78%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Trolli Halloween Mix eller udforske flere Slik & snacks.