Trinketto Drink

Trinketto Drink
86 ml

Drikkevarer

9,95 kr– 10,00 kr

Billigste pris 9,95 kr hos Min Købmand — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Trinketto drikkeprodukt fra Italien. 70 ml portion.

Priser i dag (3 butikker)

  • Min KøbmandSidst set i dag
    9,95 kr
    86 ml115,70 kr/l
  • MenySidst set i dag
    10,00 kr
    86 ml116,28 kr/l
  • SparSidst set i dag
    10,00 kr
    86 ml116,28 kr/l

Prishistorik (30 dage)

10 kr10 kr10 kr10 kr10 kr10 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Trinketto Drink 86 ml

Trinketto Drink (86 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 9,95 kr hos Min Købmand , mens prisen er højest hos Spar til 10,00 kr — en forskel på 1%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Trinketto Drink eller udforske flere Drikkevarer.