TRESemmé Lamella Shine Shampoo

TRESemmé Lamella Shine Shampoo
685 ml

Personlig pleje›Hårprodukter

35,00 kr– 56,00 kr

Billigste pris 35,00 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

TRESemmé Lamella Shine shampoo. 685 ml flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexTilbud slutter d. 8. oktoberSidst set i dag
    35,00 kr
    685 ml51,09 kr/l
  • BilkaToGoSidst set i dag
    56,00 kr
    685 ml81,75 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    56,00 kr
    685 ml81,75 kr/l

Prishistorik (30 dage)

30 kr40 kr50 kr60 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af TRESemmé Lamella Shine Shampoo 685 ml

TRESemmé Lamella Shine Shampoo fra TRESemmé (685 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 35,00 kr hos Føtex , mens prisen er højest hos Bilka til 56,00 kr — en forskel på 60%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe TRESemmé Lamella Shine Shampoo eller udforske flere Personlig pleje.