TRESemmé Hårserum

TRESemmé Hårserum
200 ml

Personlig pleje›Hårprodukter

48,00 kr

Billigste pris 48,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

TRESemmé hårserum i 200 ml flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    48,00 kr
    200 ml240,00 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    48,00 kr
    200 ml240,00 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    48,00 kr
    200 ml240,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

42 kr44 kr46 kr48 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af TRESemmé Hårserum 200 ml

TRESemmé Hårserum fra TRESemmé (200 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 48,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe TRESemmé Hårserum eller udforske flere Personlig pleje.