Toms Skildpadde Is

Toms Skildpadde Is
750 ml

Frost›Is

28,00 kr– 57,75 kr

Billigste pris 28,00 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇩🇰Dansk produceret

Allergener

Mælk

Næringsindhold pr. 100 g

Energi89 kJ (21 kcal)
Fedt8,7 g
Kulhydrat3,1 g
heraf sukkerarter2,8 g
Protein1,9 g
Salt2,3 g

Beskrivelse

Toms Skildpadde Is flødeis. 750 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    28,00 kr
    750 ml37,33 kr/l
  • SparSidst set i dag
    47,17 kr
    750 ml62,89 kr/l
  • Nemlig(AI-matchet produkt)3 for 160,00 kr · 53,33 kr/stk · spar 13,25 krSidst set i dag
    57,75 kr
    825 ml70,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

20 kr30 kr40 kr50 kr60 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Toms Skildpadde Is 750 ml

Toms Skildpadde Is fra Premier Is (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 28,00 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Nemlig til 57,75 kr — en forskel på 106%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Toms Skildpadde Is eller udforske flere Frost.