Tomater Tapas mix
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Spanien |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 0 kJ (0 kcal) |
| Fedt | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
Tomater Tapas mix fra Spanien, klasse 1. 750 gram.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag48,00 kr750 g 64,00 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Tomater Tapas mix 750 g
Tomater Tapas mix (750 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 48,00 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Tomater Tapas mix eller udforske flere Mejeri & køl .