Toft Påskeskinke kogt & røget
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret
| Oprindelse | Danmark |
Allergener
GlutenMælk
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 404 kJ (97 kcal) |
| Fedt | 2,9 g |
| Kulhydrat | 0,6 g |
| heraf sukkerarter | 0,6 g |
| Protein | 16,8 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 1,3 g |
Beskrivelse
Toft påskeskinke, kogt og røget, cirka 850 g.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag79,95 kr850 g 94,06 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Toft Påskeskinke kogt & røget 850 g
Toft Påskeskinke kogt & røget (850 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 79,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Toft Påskeskinke kogt & røget eller udforske flere Kød & fisk .