Thousand Island Dressing
Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Danmark |
Allergener
Sennep
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 1170 kJ (280 kcal) |
| Fedt | 25 g |
| Kulhydrat | 12 g |
| heraf sukkerarter | 8,7 g |
| Protein | 0,8 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 1,5 g |
Beskrivelse
Plantbaseret Thousand Island dressing i 255 g beholder.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag26,00 kr255 g 101,96 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Thousand Island Dressing 255 g
Thousand Island Dressing (255 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 26,00 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Thousand Island Dressing eller udforske flere Kolonial .