Thisted IPA 5,8% ØkoØkologisk

Thisted IPA 5,8% Øko
500 ml

Drikkevarerݯl

23,95 kr– 26,95 kr

Billigste pris 23,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

Økologisk (DK)Økologisk (EU)

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Thisted IPA økologisk øl 5,8% alkohol. 50 cl flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • Meny3 for 59,95 kr · 19,98 kr/stk · spar 11,90 krSidst set i dag
    23,95 kr
    500 ml47,90 kr/l
  • SparSidst set i dag
    26,95 kr
    500 ml53,90 kr/l
  • Min Købmand2 for 39,95 kr · 19,98 kr/stk · spar 13,95 krSidst set i dag
    26,95 kr
    500 ml53,90 kr/l

Prishistorik (30 dage)

23 kr24 kr25 kr26 kr27 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Thisted IPA 5,8% Øko 500 ml

Thisted IPA 5,8% Øko (500 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 23,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 26,95 kr — en forskel på 13%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Thisted IPA 5,8% Øko eller udforske flere Drikkevarer.