Tena Lady Ultra Mini

Tena Lady Ultra Mini
28 stk

Personlig pleje›Toiletartikler

29,99 kr– 49,95 kr

Billigste pris 29,99 kr hos Fakta Tyskland — sammenlignet på tværs af 5 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Tena trusseindlæg med let sugeevne. 28 stk pakning.

Priser i dag (5 butikker)

Vis grænsehandel
  • Fakta TysklandSidst set i går
    29,99 kr
    1 stk29,99 kr/stk
  • BilkaToGoSidst set i går
    44,95 kr
    28 stk1,61 kr/stk
  • FøtexSidst set i går
    44,95 kr
    28 stk1,61 kr/stk
  • BilkaSidst set i går
    44,95 kr
    28 stk1,61 kr/stk
  • MenySidst set i går
    49,95 kr
    28 stk1,78 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

20 kr30 kr40 kr50 kr29. aug4. sep10. sep15. sep21. sep27. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Tena Lady Ultra Mini 28 stk

Tena Lady Ultra Mini fra Tena (28 stk) sammenlignes på tværs af 5 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 29,99 kr hos Fakta Tyskland, mens prisen er højest hos Meny til 49,95 kr — en forskel på 67%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Tena Lady Ultra Mini eller udforske flere Personlig pleje.