Taste of Nature Slikasparges Hvid
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Kina |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 6 kJ (1 kcal) |
| Fedt | 0,1 g |
| Kulhydrat | 1,5 g |
| heraf sukkerarter | 0,4 g |
| Protein | 1,3 g |
| Kostfibre | 0,9 g |
| Salt | 7,8 g |
Beskrivelse
Taste of Nature hvide slikasparges.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag22,25 kr330 g 67,42 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Taste of Nature Slikasparges Hvid 330 g
Taste of Nature Slikasparges Hvid (330 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 22,25 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Taste of Nature Slikasparges Hvid eller udforske flere Kolonial .