Svinemørbrad økologisk
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret
Økologisk (DK)
Økologisk (EU)
Bedre Dyrevelfærd (3 hjerter)
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 490 kJ (117 kcal) |
| Fedt | 3,5 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 21,1 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 6,2 g |
Beskrivelse
Økologisk svinemørbrad uden mærke. Vægt cirka 600 g. Sidste anvendelsesdato 06-01-2022.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag109,95 kr600 g 183,25 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Svinemørbrad økologisk 600 g
Svinemørbrad økologisk (600 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 109,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Svinemørbrad økologisk eller udforske flere Kød & fisk .