Svaneke M Gul Jul 5,7% ØkoØkologisk

Svaneke M Gul Jul 5,7% Øko
500 ml

Drikkevarerݯl

20,00 kr– 25,50 kr

Billigste pris 20,00 kr hos Rema 1000 — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

Økologisk (DK)Økologisk (EU)

Allergener

Gluten

Næringsindhold pr. 100 g

Energi0 kJ (0 kcal)
Fedt0 g
Kulhydrat0 g
heraf sukkerarter0 g
Protein0 g
Kostfibre0 g
Salt0 g

Beskrivelse

Svaneke M Gul Jul øko julebryg med 5,7% alkohol i 50 cl flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • Rema 1000Sidst set i dag
    20,00 kr
    500 ml40,00 kr/l
  • Nemlig(AI-matchet produkt)4 for 90,00 kr · 22,50 kr/stk · spar 9,80 krSidst set i dag
    24,95 kr
    500 ml49,90 kr/l
  • MenySidst set i dag
    25,50 kr
    500 ml51,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

20 kr22 kr24 kr26 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Svaneke M Gul Jul 5,7% Øko 500 ml

Svaneke M Gul Jul 5,7% Øko fra Svaneke (500 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 20,00 kr hos Rema 1000 , mens prisen er højest hos Meny til 25,50 kr — en forskel på 28%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Svaneke M Gul Jul 5,7% Øko eller udforske flere Drikkevarer.