Svaneke Calma 4,6% ØkoØkologisk

Svaneke Calma 4,6% Øko
440 ml

Drikkevarerݯl

22,95 kr

Billigste pris 22,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇩🇰Dansk produceretØkologisk (DK)Økologisk (EU)
OprindelseDanmark

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Svaneke Calma økologisk øl med 4,6% alkohol i 44 cl dåse.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    22,95 kr
    440 ml52,16 kr/l
  • SparSidst set i dag
    22,95 kr
    440 ml52,16 kr/l
  • Nemlig(AI-matchet produkt)4 for 90,00 kr · 22,50 kr/stk · spar 1,80 krSidst set i dag
    22,95 kr
    440 ml52,16 kr/l

Prishistorik (30 dage)

18 kr19 kr20 kr21 kr22 kr23 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Svaneke Calma 4,6% Øko 440 ml

Svaneke Calma 4,6% Øko fra Calma (440 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 22,95 kr hos Meny.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Svaneke Calma 4,6% Øko eller udforske flere Drikkevarer.