Sunstream på Stilk Øko.
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret
Økologisk (DK)
Økologisk (EU)
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 0 kJ (0 kcal) |
| Fedt | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
Økologiske solbær på stilk fra Danmark, klasse 1.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag25,00 kr250 g 100,00 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Sunstream på Stilk Øko. 250 g
Sunstream på Stilk Øko. (250 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 25,00 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Sunstream på Stilk Øko. eller udforske flere Frugt & grønt .