Sun Wokmix
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Sverige |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 147 kJ (35 kcal) |
| Fedt | 0,4 g |
| Kulhydrat | 4,8 g |
| heraf sukkerarter | 3,6 g |
| Protein | 1,9 g |
| Kostfibre | 2,5 g |
| Salt | 0,7 g |
Beskrivelse
Wokmix fra Sun salat, 300 g. Blanding af grøntsager til wok-tilberedning.
Priser i dag (1 butik)
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Sun Wokmix 300 g
Sun Wokmix (300 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 15,00 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Sun Wokmix eller udforske flere Mejeri & køl .