Sun Salat Hummus
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Sverige |
Allergener
Sesam
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 1059 kJ (254 kcal) |
| Fedt | 16 g |
| Kulhydrat | 19 g |
| heraf sukkerarter | 2,9 g |
| Protein | 6,5 g |
| Kostfibre | 4,2 g |
| Salt | 13,5 g |
Beskrivelse
Sun Salat hummus. Pakningen indeholder 100 g.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag10,95 kr100 g 109,50 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Sun Salat Hummus 100 g
Sun Salat Hummus (100 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 10,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Sun Salat Hummus eller udforske flere Mejeri & køl .