Sun salat Gulerod- og rødbede fries
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Sverige |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 181 kJ (43 kcal) |
| Fedt | 0,4 g |
| Kulhydrat | 7,5 g |
| heraf sukkerarter | 7,2 g |
| Protein | 1,1 g |
| Kostfibre | 2,6 g |
| Salt | 1,5 g |
Beskrivelse
Sun salat gulerod- og rødbede fries i 300 g emballage. Frossen grøntsagsmix.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag20,00 kr300 g 66,67 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Sun salat Gulerod- og rødbede fries 300 g
Sun salat Gulerod- og rødbede fries (300 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 20,00 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Sun salat Gulerod- og rødbede fries eller udforske flere Mejeri & køl .