Sun salat Goma dressing
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Sverige |
Allergener
ÆgGlutenSennepSesamSoja
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 1291 kJ (311 kcal) |
| Fedt | 24 g |
| Kulhydrat | 17 g |
| heraf sukkerarter | 12 g |
| Protein | 3,8 g |
| Kostfibre | 1 g |
| Salt | 2,6 g |
Beskrivelse
Sun salat Goma dressing i 100 g beholder. Dressing til salat.
Priser i dag (1 butik)
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Sun salat Goma dressing 100 g
Sun salat Goma dressing (100 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 9,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Sun salat Goma dressing eller udforske flere Mejeri & køl .