Stuhr Øjenvippeserum

Stuhr Øjenvippeserum
4 ml

Personlig pleje›Ansigtspleje

249,00 kr

Billigste pris 249,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Stuhr øjenvippeserum til pleje af øjenvipper.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    249,00 kr
    4 ml62250,00 kr/l
  • FøtexTilbud slutter d. 8. oktoberSidst set i dag
    249,00 kr
    4 ml62250,00 kr/l
  • BilkaTilbud slutter d. 8. oktoberSidst set i dag
    249,00 kr
    4 ml62250,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

200 kr250 kr300 kr350 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Stuhr Øjenvippeserum 4 ml

Stuhr Øjenvippeserum fra Stuhr (4 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 249,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Stuhr Øjenvippeserum eller udforske flere Personlig pleje.