Strawberry Crunch Taste Krymmel til Is

Strawberry Crunch Taste Krymmel til Is
40 g

Frost›Is

9,95 kr

Billigste pris 9,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Krymmel til is med jordbærsmag fra Strawberry Crunch Taste.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    9,95 kr
    40 g248,75 kr/kg
  • SparSidst set i dag
    9,95 kr
    40 g248,75 kr/kg
  • Min KøbmandSidst set i dag
    9,95 kr
    40 g248,75 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

10 kr10 kr10 kr10 kr11 kr11 kr11 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Strawberry Crunch Taste Krymmel til Is 40 g

Strawberry Crunch Taste Krymmel til Is (40 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 9,95 kr hos Meny.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Strawberry Crunch Taste Krymmel til Is eller udforske flere Frost.