Steff-H Pasta Carbonara

Steff-H Pasta Carbonara
450 g

Frost›Færdigretter

42,95 kr– 47,95 kr

Billigste pris 42,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Allergener

MælkSennepSoja

Næringsindhold pr. 100 g

Energi75 kJ (18 kcal)
Fedt1 g
Kulhydrat1,6 g
heraf sukkerarter1,3 g
Protein6,2 g
Kostfibre0 g
Salt8,6 g

Beskrivelse

Steff-H Pasta Carbonara, frossen maxi portion på 450 g.

Priser i dag (4 butikker)

  • MenySidst set i dag
    42,95 kr
    450 g95,44 kr/kg
  • Nemlig(AI-matchet produkt)2 for 84,00 kr · 42,00 kr/stk · spar 4,88 krSidst set i dag
    44,44 kr
    450 g98,76 kr/kg
  • SparSidst set i dag
    44,95 kr
    450 g99,89 kr/kg
  • Min KøbmandSidst set i dag
    47,95 kr
    450 g106,56 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

30 kr35 kr40 kr45 kr50 kr30. aug5. sep11. sep17. sep23. sep29. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Steff-H Pasta Carbonara 450 g

Steff-H Pasta Carbonara (450 g) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 42,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 47,95 kr — en forskel på 12%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Steff-H Pasta Carbonara eller udforske flere Frost.