Steak-Out Ball tip okse 1,20
Produkt Detaljer
| Oprindelse | USA |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 538 kJ (129 kcal) |
| Fedt | 9,6 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 21,2 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0,6 g |
Beskrivelse
Steak-Out All American ball tip okse-kød, omkring 1,20-1,50 kg.
Priser i dag (1 butik)
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Steak-Out Ball tip okse 1,20 1,4 kg
Steak-Out Ball tip okse 1,20 (1,4 kg) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 255,15 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Steak-Out Ball tip okse 1,20 eller udforske flere Kød & fisk .