State Energy Sport+
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 7 kJ (2 kcal) |
| Fedt | 0 g |
| Kulhydrat | 3,9 g |
| heraf sukkerarter | 0,2 g |
| Protein | 0 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 1,5 g |
Beskrivelse
State Energy Sport+ sportsdrik. 500 ml, uden pant.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag15,00 kr500 ml 30,00 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af State Energy Sport+ 500 ml
State Energy Sport+ (500 ml) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 15,00 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe State Energy Sport+ eller udforske flere Drikkevarer .