STATE Energidrik sukkerfri citron appelsin

STATE Energidrik sukkerfri citron appelsin
500 ml

Drikkevarer›Energidrikke & sportsdrikke

12,00 kr– 17,95 kr

Billigste pris 12,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab🍬Sukkerfri

Næringsindhold pr. 100 g

Energi15 kJ (4 kcal)
Fedt0 g
heraf mættet fedt0 g
Kulhydrat0 g
heraf sukkerarter0 g
Protein0 g
Kostfibre0 g
Salt0,1 g

Beskrivelse

STATE energidrik sukkerfri med citron- og appelsinsmag. 500 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    12,00 kr
    500 ml24,00 kr/l
  • MenySidst set i dag
    17,95 kr
    500 ml35,90 kr/l
  • SparSidst set i dag
    17,95 kr
    500 ml35,90 kr/l

Prishistorik (30 dage)

10 kr12 kr14 kr16 kr18 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af STATE Energidrik sukkerfri citron appelsin 500 ml

STATE Energidrik sukkerfri citron appelsin fra STATE (500 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 12,00 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Spar til 17,95 kr — en forskel på 50%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe STATE Energidrik sukkerfri citron appelsin eller udforske flere Drikkevarer.