Sonic Mønstrede servietter 33x33 cm

Sonic Mønstrede servietter 33x33 cm
20 stk

Bolig & køkken›Lys & servietter

30,00 kr

Billigste pris 30,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Sonic mønstrede papirservietter i størrelse 33x33 cm. Pakken indeholder 20 stk.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    30,00 kr
    20 stk1,50 kr/stk
  • FøtexSidst set i dag
    30,00 kr
    20 stk1,50 kr/stk
  • BilkaSidst set i dag
    30,00 kr
    20 stk1,50 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

30 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Sonic Mønstrede servietter 33x33 cm 20 stk

Sonic Mønstrede servietter 33x33 cm fra Sonic (20 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 30,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Sonic Mønstrede servietter 33x33 cm eller udforske flere Bolig & køkken.