Sølv Spray

Produkt Detaljer
Næringsindhold pr. 100 g
Beskrivelse
Sølv-farvespray i 160 ml spraydåse. Dekoration fra Kina.
Priser i dag (4 butikker)
Vis grænsehandel
MenySidst set i dag15,00 kr160 ml93,75 kr/l
Fakta TysklandSidst set i dag15,00 kr160 ml93,75 kr/l
FøtexSidst set i dag30,00 kr160 ml187,50 kr/l
BilkaSidst set i dag30,00 kr160 ml187,50 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Sølv Spray 160 ml
Sølv Spray fra Andre mærker (160 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 15,00 kr hos Meny, mens prisen er højest hos Bilka til 30,00 kr — en forskel på 100%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Sølv Spray eller udforske flere Bolig & køkken.